Metodické aktuality

Odborný časopis Svazu účetních České republiky s aktuálními články, komentáři a stanovisky z oblasti účetnictví, daní a práva ... více

Typy předplatného

Roční předplatné 2019 (č. 1-10/2019)
1070.00 Kč
Kompletní ročník 2018
750.00 Kč
Objednat předplatné Objednat starší čísla Darovat předplatné

Odborný časopis s aktuálními články, komentáři a stanovisky z oblasti účetnictví, daní a práva. Vychází 10 čísel ročně.

Časopis obsahuje odborné výklady a ucelené komentáře z oblasti účetnictví, daní, sociálního a zdravotního pojištění, pracovního práva a navazujících oblastí, které reagují na aktuální legislativní změny či judikaturu a které jsou doplněny o názorné příklady, praktické tabulky a přehledy. Přináší také odpovědi na odborné dotazy, které pomáhají řešit praktické účetní a daňové problémy.

Bonus: Každý předplatitel Metodických aktualit Svazu účetních získává možnost bezplatných odpovědí na své dotazy, jak zaúčtovat konkrétní účetní případ či jak postupovat při řešení konkrétní situace z daňového hlediska.

 

SEND Předplatné zajišťuje pouze příjem objednávek pro tento titul. Pro jiné možnosti objednání předplatného, dotazy k distribuci a ostatní podněty kontaktujte, prosíme, vydavatele titulu. Servis předplatného tohoto titulu nezajišťuje SEND Předplatné.

Kontakt na distributora a správce předplatného:

  velkova@ucetni.cz   221 505 403

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.