Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu Premium Golf
Časopis Premium Golf přináší více jak 130 stran článků, rad, informací a fotografií ze života českého golfu a životního stylu okolo greenů. více
obálka časopisu Naše krásná zahrada
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 18.09.2018
Dvouleté předplatné + kávovar Tchibo Pure Violet. Nabídka platí do vyčerpání akce.
obálka časopisu Harper´s Bazaar
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 19.09.2018
K ročnímu předplatnému s cenou 999 Kč získáte kávovar Cafissimo Pure - bílá. Platba nutná do10.10.2018. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.