Předplatné časopisů na jednom místě.
0

Novinky

14.8. 2019 - Tečka! - Časopis pro začínající čtenáře. Navazuje na časopis Puntík.
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Časopis Tečka! navazuje na časopis Puntík, který si díky svému originálnímu a hravému pojetí velmi rychle získal oblibu u čtenářů i jejich rodičů. 

Mottem časopisu Tečka! je KOMUNIKACE, i proto jej provázejí veselé postavičky interpunkčních znamének Vykřičník a Otazník, které kromě komunikace představují ZVÍDAVOST a HRAVOST. Tužka v logu napovídá, že je časopis plný zábavného luštění a dalších tvořivých aktivit, při kterých si děti procvičí logické myšlení a důvtip, a to například prostřednictvím napínavé únikové hry. 
Jednotlivá témata jsou zpracována zábavným a interaktivním způsobem formou kratších článků, na které navazují návody a tipy na praktické pokusy či tvoření. 
Texty a úkoly by měly děti podporovat v samostatnosti, učí je poznávat svět a okolní přírodu všemi smysly, čímž také rozvíjí jejich ekologické cítění
Součástí časopisu je všitá příloha MINIČTENÍ. V ní čtenáři najdou příběhy od předních českých autorů. Kromě čtení obsahuje otázky a úkoly na podporu porozumění textu, tipy na rozšíření slovní zásoby a vyjadřovacích schopností nebo grafomotorické úkoly. Font i velikost písma jsou přizpůsobeny začínajícím čtenářům. 
Časopis tvoří tým osvědčených autorů, ilustrátorů a pedagogů, kteří mají mnohaleté zkušenosti nejen s tvorbou dětských časopisů a knih, ale i se vzděláváním dětí. 

Časopis vychází 11x ročně.

Vydavatel: Mladá fronta a.s.
Web a objednávky: www.send.cz/tecka

2.8. 2019 - ARCHITECT+ Nejprestižnější a nejčtenější magazín o architektuře v ČR
Nový titul v naší nabídce.

ČASOPIS ARCHITECT+ je následníkem časopisu ARCHITEKT, nejprestižnějšího a nejčtenějšího magazínu o architektuře v České republice, který sklízel úspěchy i v zahraničí a byl Unií vydavatelů opakovaně oceněn titulem Časopis roku ČR. V roce 2014 oslavil ARCHITEKT své šedesátiny, tak dlouho, bez přerušení kontinuity systematicky sledoval vývoj české architektury a designu doma i v zahraničí. ARCHITECT+ v tomto konceptu pokračuje, věnuje se oblasti bydlení od výstavby větších obytných celků, přes jednotlivý bytový či rodinný dům a byt až po samotný interiér a jeho detail. Představuje nejen kvalitu prezentovaných staveb všech kategorií, ale velkou měrou i technologie, nové progresivní či osvědčené materiály a jejich uplatnění. V neposlední řadě je díky jedinečnému designu estetickým zážitkem a každé vydání sběratelským kusem.

Časopis vychází 6x ročně.

Vydavatel: Architect plus s.r.o.
Web a objednávky: www.send.cz/architect

24.6. 2019 - Dobrodružství Personalistiky – Pro všechny, kdo ví, že úspěch firmy je v lidech.
Nový titul v naší nabídce.

Časopis je na 100 % určen personalistům, ale na stejných 100 % patří do rukou šéfů a manažerů firem, kteří si uvědomují, jak důležití jsou pro úspěch firmy lidé.

Časopis vydává společnost PERFORMIA, spol. s r.o. zejména pro své klienty, ale vzhledem k tomu, že Performia patří mezi lídry a experty v oboru personalistiky a budování týmů (jak tomu sami říkají), poptávka po předplatném se množí i mezi širokou veřejností, která se o oblast personalistiky zajímá.

Časopis má v tuto chvíli „jen“ 16 stran, zato jsou nabité k prasknutí tipy, které jsou okamžitě využitelné v praxi. Autoři článků mluví česky a nemají rádi teoretické řeči.

Časopis vychází 3x ročně.

Vydavatel: PERFORMIA, spol. s r.o.
Web a objednávky: www.send.cz/casopis/1059/dobrodruzstvi-personalistiky

10.6. 2019 - neKorektní - konzervativní měsíčník
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Od května 2019 vychází měsíčník neKOREKTNÍ, který si předsevzal hájit konzervativní hodnoty před politickou korektností. Ta je, jak známo, dnes velmi rozšířeným způsobem, jak skrývat pravdu a skutečnost za líbivá, ale prázdná slova, a tím deformovat realitu a její obraz v očích a myslích veřejnosti. Tato pokrytecká filosofie způsobila za poslední desítky let těžko napravitelné škody, zejména v mentalitě mladých lidí. 

Měsíčník neKOREKTNÍ se chce zabývat všemi tématy bez "politicky korektní" předpojatosti a výběrovosti, včetně témat tabuizovaných, ale velmi seriózní formou, tedy skutečně, nikoli "politicky" korektně. 
Obsahuje rubriky zabývající se realitou Evropské unie, médii, kulturou, neziskovými organizacemi či akademickou sférou. Každé číslo je rámováno ústředním tématem, k němuž se vyjadřují respektované osobnosti společenského života z různých oborů (vědci, umělci, právníci atd.), a to zpravidla z různých úhlů pohledu a často s protichůdnými argumenty. 
Nechybí ani reportáže, glosy, fejetony, kreslený humor, a samozřejmě vynikající fotografický doprovod. Měsíčník neKOREKTNÍ by měl číst každý, kdo chce být korektně informován, a nikoli jen mediálně manipulován. 
Autorem koncepce Petr Žantovský, šéfredaktorem Fabiano Golgo.

Časopis vychází 12x ročně, cena ročního předplatného je 750 Kč.

Vydavatel:  Digitaiment s.r.o. 
Web a objednávky: www.send.cz/nekorektni

 

21.5. 2019 - PASTELKA končí
Vydávání časopisu PASTELKA bylo UKONČENO.

Časopis Pastelka končí.


Vydávání časopisu PASTELKA bylo UKONČENO číslem 6/2019.

Další informace na: www.pastelka.com

7.5. 2019 - DEN MATEK - speciální nabídka předplatného
Tituly pro maminky ke dni matek

Darujte ke dni matek předplatné. 

Vybírat můžete z následujících titulů nebo využijte průvodce výběrem časopisu.
Formu předání dárku si můžete vybrat.
Stáhněte si dárkový certifikát, který své mamince osobně předáte (dárkové certifikáty jsou ke stažení u každého titulu).
Můžete využít také odeslání eCard na e-mail Vaší maminky.
V obou případech stačí zaškrtnout políčko "Objednávám jako dárek. Chci si stáhnou nebo poslat dárkový certifikát." v druhém kroku objednávky (Košík | Krok 2/2 - Doručovací údaje) a vybrat příslušnou variantu.

6.5. 2019 - Tlapková patrola – nový časopis pro malé čtenáře
Nový titul v naší nabídce.

Tlapková patrola je nový časopis z dílny Nickelodeon a zavede malé čtenáře ve věku 3-6 let mezi statečné psí záchranáře. Společně s nimi mohou děti vybarvovat a vystřihovat obrázky, čímž si zlepšují jemnou motoriku. Mohou řešit kvízy, hlavolamy a plnit nejrůznější zábavné úkoly.
Součástí časopisu je i napínavý komiksový příběh a plakáty s hrdiny Tlapkové patroly.
U každého čísla je přiložen dárek zdarma.

Časopis vychází 12x ročně, cena ročního předplatného je 917 Kč.

Vydavatel: Egmont Polska Sp z o.o.
Web a objednávky: www.send.cz/tlapkova-patrola

24.4. 2019 - AUTO TOP! - pro všechny, koho zajímá motorizmus!
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Moderní tištěný časopis s měsíční periodicitou. AUTO TOP! je určen všem, koho zajímá motorizmus jako takový, ale i lidem, kteří se potřebují, například před koupí nového či ojetého vozidla, zorientovat v aktuální nabídce motorových vozidel na českém trhu. Časopis obsahuje množství testů, srovnání, informuje o modelových novinkách, vývoji a směřování technologií. Nedílnou součástí magazínu je okénko "fascinace", cestopisy, rozhovory se zajímavými lidmi a v neposlední řadě kauzy a fenomény, které se aktuálně dotýkají motoristické veřejnosti.


Cena je 389 Kč za roční předplatné = 12 vydání časopisu.

11.4. 2019 - Všechno, co mám ráda - hobby nápady pro dům, domácnost i zahradu
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Jedinečný projekt spojující v sobě populární televizní pořad (ČT1), časopis, knižní edici i web, vše pod stejným názvem a vše se stejnou redakcí. Díky vysvětlení, popisu postupu i techniky tvorby získá divačka a čtenářka inspiraci a návod ke zkrášlení svého domu, bytu i zahrady. 

Cena je 659 Kč za roční předplatné = 12 vydání časopisu.

5.4. 2019 - EVEREST UKONČEN K ČÍSLU 1/2019
Informace pro předplatitele

Dobrý den všem čtenářům a čtenářkám, 

chtěli bychom vám všem poděkovat za vaši přízeň, kterou jste nám projevovali celých 20 let, kdy magazín Everest vycházel. Bohužel již vyšlo poslední číslo magazínu Everest. Je nám velice líto, ale magazín Everest se ruší a z těchto důvodů došlo i k opožděnému vydání posledního čísla – jaro 2019. Jako poděkování za vaši podporu a přízeň se stanete celoročním předplatitelem magazínu Koktejl v hodnotě 499 Kč. V magazínu Koktejl naleznete jak cestovatelské rubriky, tak i rubriky o přírodě, které se nevyhýbají tematicky horám či vysokohorské turistice. 
Od července 2019 vám automaticky začneme zasílat zcela zdarma magazín Koktejl – není tedy potřeba z vaší strany nic dělat. Pokud byste stáli o jiný časopis z našeho vydavatelství než magazín Koktejl stačí poslat e-mail nebo zatelefonovat, o jaký titul máte zájem. Naše vydavatelství vydává dále tituly Kočičí planeta, Psí sporty, Koktejl Special – více o naší nabídce časopisů naleznete na www.czech-press.cz. E-mail: koktejl@send.cz, Tel.: 225 985 225 / 777 333 370. 
Velice se omlouváme za případně vzniklé komplikace a věříme, že i nadále budete našimi spokojenými čtenáři. 

Ing. Jan Louka, Ředitel společnosti CZECH PRESS GROUP, a. s. 
Jakub Cejpek, Šéfredaktor magazínu

1.3. 2019 - MILE - Stylový čtvrtletník o svatbách
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Stylový čtvrtletník o českých i zahraničních svatbách, oslavách a jiných významných událostech. Inspirace pro budoucí nevěsty, svatebčany nebo oslavence. Reálné svatby i stylizované dekory. Mile vychází čtvrtletně v online a tištěné verzi v českém jazyce.
Magazín jeho originální náplň umožňuje nový přístup ke klientovi, který je postaven na kreativě na míru. Každé číslo magazínu má 128 stran a představuje jedinečný titul založený jak na skutečných svatbách, tak stylizovaném originálním obsahu. Moderní minimalistický vzhled časopisu oslovuje náročné nevěsty.

REÁLNÉ SVATBY | KVĚTINY | DEKORY | DIY | CESTOVÁNÍ A SVATEBNÍ CESTY | MÓDA | ŠPERKY | DORTY A CATERING

1.2. 2019 - Živé ženy - Skutečné příběhy žen
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Pravidelně vychází jednou za dva měsíce a zachycuje skutečné příběhy deseti žen, které nadchnou, dojmou i inspirují. Oficiálně první číslo vyšlo v lednu 2019.

„Magazín Živé ženy bude možné objednat pouze jako předplatné. Roční předplatné můžete pořídit například jako dárek k narozeninám a pod. Našim velkým přáním je, aby se po přečtení těchto příběhů Vaše starosti zmenšily, naděje zvětšily a sny přiblížily. Pokud to tak zafunguje, víme, že jdeme správným směrem, a že to stojí za to. Magazín Živé ženy v trafikách nenajdete. Natolik si vážíme všech žen, které nám daly možnost zveřejnit jejich příběhy, že nechceme, aby zůstal ležet mezi ostatními časopisy.“

Redakce magazínu Živé ženy

10.1. 2019 - Zdravotnické noviny se mění na PROFI Medicínu
Titul bude pokračovat od ledna 2019 jako odborný čtrnáctideník PROFI MEDICÍNA

Titul Zdravotnické noviny PRO LÉKAŘE (A 11) + Zdravotnické noviny PRO NELÉKAŘE (A 11) končí ke konci roku 2018.

Titul pro lékaře však bude pokračovat od ledna 2019 jako odborný čtrnáctideník PROFI MEDICÍNA … https://www.send.cz/casopis/1363/profi-medicina

10.1. 2019 - Nově v nabídce tituly vydavatelství Business Media CZ s.r.o.
Nově zajišťujeme správu předplatného a distribuci titulů pro vydavatelství Business Media CZ s.r.o.

Nově zajišťujeme správu předplatného a distribuci titulů pro vydavatelství Business Media CZ s.r.o.

Přehled všech titulů vydavatelství Business Media CZ s.r.o. najdete na našem časopisovém portálu SEND.

Automobil Revue – Časopis se zaměřením na techniku a představování nových automobilů.
Cena od 287.00 Kč

Bydlení – Časopis o bytové kultuře.
Cena od 264.00 Kč

Doprava a silnice – Odborný časopis v oblasti silniční dopravy.
Cena od 438.00 Kč

Historie a Vojenství – Specializovaný odborný časopis vojenské historie.
Cena od 370.00 Kč

Katalog rodinných domů – Vychází jako mimořádné číslo časopisu Můj dům.
Cena od 136.90 Kč

Materiály pro stavbu – Odborný časopis pro všechny zájemce o novinky v oblasti stavebnictví.
Cena od 415.00 Kč

Moderní byt – Prestižní magazín, který chápe bydlení a interiérový design.
Cena od 460.00 Kč

Můj dům – Tradiční časopis o bydlení seznamuje zájemce o bydlení v domě.
Cena od 518.00 Kč

Rodinný dům – Praktické rady a návody jak zrekonstruovat nebo vylepšit dům či zahradu.
Cena od 143.00 Kč

Stavba – Architektonický časopis s aktuálními novinkami ze světa architektury a stavění.
Cena od 334.00 Kč

Stavitel – Časopis v němž najdete výklad k právním předpisům.
Cena od 594.00 Kč

Svět koupelen – Speciál, který se do hloubky věnuje svému tématu.
Cena od 106.00 Kč

Svět kuchyní – Speciál, který se do hloubky věnuje svému tématu.
Cena od 106.00 Kč

Technický týdeník – 60letá tradice se zaměřením na průmyslovou praxi.
Cena od 442.00 Kč

Trucker – Česko-slovenský měsíčník pro profesionály za volantem.
Cena od 287.00 Kč

1.1. 2019 - Malý zajíček - Časopis, který aktivně zapojuje i rodiče
Novinka v nabídce.

Nejdůležitější hodnotou časopisu Zajíček je rodina. Časopis aktivně zapojuje rodiče, ukazuje dětem, nejen že tvořivost je zábava, ale také že rodiče vždy pochválí to, co děti dělají. To je pro děti neskutečnou podporou a učí je to, že se nemusí bát udělat chybu – rodiče budou vždy stát při nich.

Úspěch časopisu Zajíček stojí nejen na jeho hodnotách, ale také na dovednostech, kterým děti učí. Úlohy v časopise cvičí pozornost, jemnou motoriku a koordinaci zraku a rukou. Časopis u dětí také pomáhá k nabývání nových vědomostí, protože děti plní úlohy s rodiči z pohodlí domova, kde se cítí nejuvolněněji. Zajíček zároveň napomáhá dětem rozvinout pojem o čase, jelikož ho čtou s rodiči vždy v určitou denní dobu.

Většina vzdělávacích časopisů se soustřeďuje na trénování mysli nebo výkonu. Nicméně Zajíček trénuje nejenom schopnost dětí, ale také jejich oči. S pomocí Zajíčka se děti učí rozeznávat čísla a barvy. Cíleně připravené úlohy učí děti, jak stříhat papír. Krom nezbytných předškolních schopností se toho děti učí i spoustu o okolním světě.

Darujte předplatné
 
všední dny
8:00 - 18:00