Informatorium 3-8 speciál

Speciál časopisu pro učitelky mateřských škol a vychovatelky školních družin. ... více
titulní strana časopisu Informatorium 3-8 speciál a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: PORTÁL s.r.o.

Typy předplatného

Roční
130.00 Kč
Roční (při objednání 3 až 30 kusů)
80.00 Kč
Roční (při objednání 31 až 50 kusů)
70.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

 Informatorium 3-8 speciál

je samostatně prodejné tematické číslo k časopisu Informatorium 3-8, které vychází dvakrát do roka (v dubnu a říjnu). Pracovní listy vydávané formou sešitu s ilustrovanými úkoly, aktivitami, tvůrčími činnostmi a hrami pro předškolní a raný školní věk jsou určeny pro pedagogy mateřských škol, základních škol, školních družin, mimoškolních kroužků apod. Dají se snadno kopírovat pro práci s celou třídou. Využijí je také rodiče dětí předškolního a raného školního věku.

Informatorium 3-8 speciál 1/2014

Na silnici bezpečně

Hravá dopravní výchova

Napsala Marie Těthalová, speciální pedagožka a šéfredaktorka časopisu Informatorium 3-8, ilustrovala Patricie Koubská. Pracovní sešit věnovaný dopravní výchově předškoláků a mladších školáků nabízí hry, úkoly i poučení o tom, jak se chovat na silnici, doplněné půvabnými obrázky. Pracovní listy jsou plné úkolů, aktivit, hádanek a ponaučení o pravidlech chování na silnici a můžete je snadno kopírovat pro celou třídu.

Informatorium 3-8 Speciál 2/2014

Chystáme se do školy

Hravá zdravověda

Napsala Eliška Leblová, autorka knihy Environmentální výchova v mateřské škole a učitelka mateřské školy, ilustrovala Patricie Koubská. Speciál se věnuje výchově dětí ke vztahu ke zdraví a zdravému životnímu stylu. Ve 12 tematických celcích věnovaných lidskému tělu, péči o ně a ochraně zdraví se děti dozvědí například to, z čeho se skládá jejich kostra, jaké orgány se v těle vyskytují, jak mohou chránit své zdraví, co by měly a co by neměly jíst, proč je důležité sportovat a jak přišly na svět.


Předplatné Informatoria 3-8 Speciál (dvě čísla ročně) stojí 130 Kč. Objednává se zvlášť, takže k jednomu časopisu si můžete objednat libovolný počet Speciálů. Mateřské školy, které si objednají pro své třídy 3 ks předplatného, zaplatí 240 Kč, tj. méně než za dva kusy. Objednávejte již nyní!


ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
2/2018 4.10.2018 aktuální číslo
1/2019 1.4.2019
2/2019 3.10.2019

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.