Čtyřlístek speciál

Speciál časopisu Čtyřlístek. ... více
titulní strana časopisu Čtyřlístek speciál a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Čtyřlístek spol. s r.o.

Typy předplatného

Roční
140.00 Kč
Objednat předplatné Darovat předplatné

Čtyřlístek SPECIÁL je rodinný plnobarevný čtvrtletník s hlavním zaměřením na děti a mládež. Přináší nejen oblíbené příběhy Fifinky, Bobíka, Myšpulína a Pinďi a další komiksové čtení, ale také různé soutěže, křížovky, doplňovačky či návody na kreativní tvoření. Časopis Čtyřlístek Speciál má velký formát a 36 stran, křídovou obálku a pestrý obsah. Jsou v něm 3 komiksové seriály, z nichž jeden je detektivní a jeden je věnován děvčatům. Najdete v něm i napínavou hru a dozvíte se další zajímavosti k tématu, jehož se bude časopis týkat. Veselé příběhy, doplňovačky, křížovky, hříčky!

Servis předplatného tohoto titulu nezajišťuje SEND předplatné.
Pro objednání předplatného využijte on-line formulář na těchto stránkách.
Pro jiné možnosti objednání předplatného, dotazy k distribuci
a ostatní podněty kontaktujte vydavatele titulu.

V novém Speciálu se podíváme až za hranice naší planety Země, a to do nekonečného vesmíru. Dozvíte se pár zajímavostí nejen o sluneční soustavě, ale i o vzdálených galaxiích s miliardami zářivých hvězd. V hlavním komiksu se Čtyřlístek podívá až na žvýkačkovou planetu. Setkáte se i s komisařem Vroubkem a dvojicí vykutálených kamarádů Kvídem a Fídem. Těšit se můžete i na spoustu hádanek, doplňovaček a vtipů. Přejeme hezké čtení.

Kontakt na vydavatele: Veronika Součková, eshop@ctyrlistek.cz

 

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
1/2017 2.2.2017 aktuální číslo
2/2019 4.4.2019
3/2019 27.6.2019
4/2019 26.9.2019

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.