Prima FRESH

Milujeme dobré jídlo ... více
titulní strana časopisu Prima FRESH a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: FTV Prima, spol. s r.o.

Typy předplatného

Roční
147.00 Kč
Jednotlivý výtisk
49.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Mottem časopisu je slogan Milujeme dobré jídlo, a přesně o tom také Fresh je. Rádi bychom našim čtenářům přinášeli obsah, který vnese čerstvý vítr do jejich kuchyně. Nabízíme tradiční i nevšední recepty, které mají šmrnc. Vaříme jednoduše ze sezonních surovin, ale snažíme se o nový pohled. A dáváme si záležet na tom, aby všechny fotografie byly lákavé a krásné napohled. Protože potom je listování časopisem příjemným zážitkem, který čtenáře naladí k tomu, aby si podle našich receptů i uvařil. V obsahu nechybí ani recepty od kulinárních hvězd televize Prima, dále také spolupracujeme s nejlepšími českými foodblogery a také představujeme témata, která jsou podpořena dalším obsahem na webu prima-fresh.cz. A právě v tom je Prima FRESH unikátní propojuje svět tisku, on-linu a televize.

Vychází 4x ročně. 

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH a skvělý dárek navíc!

Předplaťte si časopis Prima FRESH na celý rok. Každé 3 měsíce vás ve schránce překvapí zásilka nadupaná těmi nejlepšími sezonními recepty. A navíc získáte 2 vstupenky na BLUE STYLE PRIMA FEST v hodnotě 1100 Kč!

Využijte nabídku předplatného na celý rok. Za 196 Kč získáte 4 čísla časopisu Prima FRESH a doručení až do schránky.

Jako dárek získáte 2 vstupenky na největší rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST v ceně 1100 Kč. Pátek 13. 7. a sobota 14. 7. budou nabité bohatým programem pro celou rodinu. Na dětské stagi vystoupí divadelně hudební skupina Kašpárek v rohlíku, Dáda Patrasová s žížalou Julií, kapela Pískomil se vrací, Maxim Turbulenc či můžete vidět taneční vystoupení My Little Pony. Na hlavním pódiu budete moci vidět i slyšet Lucii Bílou, Ewu Farnou, Jaroslava Uhlíře, Daniela Nekonečného a skupiny Olympic, Jelen, Slza, Mňága a Žďorp. Nebudou chybět tváře  Primy, dětské atrakce, rodinné zážitky.

Více informací najdete na www.bluestyleprimafest.cz.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
2/2018 4.6.2018 aktuální číslo
3/2018 10.9.2018
4/2018 12.11.2018

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.