Energetika

Odborný dvouměsíčník pro elektrárenství, teplárenství a užití energie. ... více

Typy předplatného

Roční
360.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Časopis ENERGETIKA je odborný dvouměsíčník pro elektrárenství, teplárenství a užití energie. Vychází od roku 1951. Od roku 2016 je vydavatelem Asociace energetických manažerů, z.s.. Časopis se zabývá problematikou výroby a distribuce elektřiny a tepla a souvisejícími oblastmi a věnuje se zejména těmto tématům: Energetické hospodářství, Elektroenergetika, Energetické strojírenství, Obnovitelné zdroje energie, Zásobování teplem, Úspory energie, Životní prostředí.

Časopis ENERGETIKA spolupracuje s předními specialisty z oblasti energetiky, s vysokými školami, výzkumnými ústavy a dalšími institucemi. Je ideálním prostředkem pro prezentaci nových myšlenek, výrobků a řešení, neboť oslovuje instituce, výrobní firmy a další společnosti nejen v České republice, ale i na Slovensku, kam je rovněž distribuován. Odebírají ho také některé zahraniční firmy, instituce a knihovny, např. v Německu, Rakousku, USA, Francii nebo Nizozemsku.
 

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
1/2019 13.2.2019 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.