PRO města a obce

Informace pro zastupitelské úřady. ... více
titulní strana časopisu PRO města a obce a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: CITY PH Publishing, s.r.o.

Typy předplatného

Roční
1300.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné
Tisknout vánoční dárkový certifikát

Tento měsíčník přináší užitečné informace nejen pro starosty, hejtmany a volené zastupitele, ale i pro zaměstnance obecních, městských a krajských úřadů. 

Časopis poskytuje praktické rady a odpovědi na otázky, které cílová skupina čtenářů musí při výkonu svých funkcí řešit. V jednotlivých rubrikách se časopis pravidelně věnuje problematice hospodaření, financování, řízení, správy a ekonomiky měst a obcí, odpadovému hospodářství, životnímu prostředí, mezinárodním zkušenostem, rozvoji infrastruktury a regionů a dalším tématům.

Obsahové zaměření měsíčníku:- Hospodaření a financování měst a obcí- Evropské i národní dotace- Odpadové hospodářství a životní prostředí- Moderní technologie- Řízení a rozvoj měst a obcí- Práva a povinnosti obcí- Právo v otázkách a odpovědích

Klíčové rubriky měsíčníku:- Místní rozvoj (fungování samospráv, komunikace s občany, aj.)- Finance (rozpočty, úvěry, úspory, aukce atd.)- Životní prostředí (zeleň, odpady, exhalace aj.)- Rozhovor (představení osobností z oblasti veřejné správy)- Pro kraje (zvláštní oddíl věnovaný agendě krajů)- Doprava- Energetika- Právní otázkya další

www.promestaaobce.eu

 

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
12/2018 10.12.2018 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.