Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme

RUN

obálka časopisu RUN
Proč číst časopis RUN? Pomůže vám, abyste byli vytrvalejší, rychlejší, hubenější, lépe najedení a zdravější. RUN je jediný český měsíčník o běhání, na jehož obsahu se už 12 let výrazně... více
obálka časopisu Apetit
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 17.07.2018
Dvouleté předplatné+ Kávovar Tchibo PURE Violet. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Bonus zasílán na plátce.
obálka časopisu Cosmopolitan
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 25.07.2018
K novému ročnímu předpatnému získáte vůni L'Extase od Niny Ricci - 80 ml EdP. Platba nutná do 15.8.2018. Akce platí pouze do vyčerpání zásob.