Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu S dětmi v Praze
Chcete být v obraze?Chcete být včas informovaní o dění v Praze?Chcete vědět o výhodných akcích a skvělých vychytávkách?Chcete s námi soutěžit o zajímavé ceny?Chcete se zbavit starostí... více
obálka časopisu ESQUIRE
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 27.04.2017
K půlročnímmu předplatnému získáte přípravky vlasové kosmetiky L'Oréal. Platba nutná do 10.5.2017. Platí do vyčerpání zásoba a pouze pro ČR.
obálka časopisu Computer
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 26.04.2017
Obrazový průvodce vývojem vědy a techniky
obálka časopisu Překvapení
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 3.04.2017
Předplatné 12 měsíců s dárkem roční předplatné + exkluzivní čaje Biogena