Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu HODINKY & ŠPERKY magazín
Tento dvouměsíčník je časopis, který chytne za srdce. Pokud hodinky stály doposud na okraji vašeho zájmu, uvidíte, že se stanou vaší novou vášní. Vždyť čím jiným by se muž měl svému... více
obálka časopisu National Geographic
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 8.06.2017
Předplatné 12 měsíců s dárkem roční předplatné + plátěný vak National Geographic
obálka časopisu Marianne Venkov & styl
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 22.06.2017
Roční předplatné + Brit Care Carnilove Cat (5 ks). Nabídka platí při objednávce a úhradě od 26.5.2017 do 22.6.2017 a do vyčerpání zásob.
obálka časopisu Betynka
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 22.06.2017
Zklidňující micerální voda 2v1 (200ml)