Receptář

Časopis plný tipů a nápadů. ... více
titulní strana časopisu Receptář a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Tarsago Česká republika, s.r.o.

Typy předplatného

Roční
359.00 Kč
Roční SIPO
329.00 Kč
Čtvrtletní SIPO
83.00 Kč
Objednat předplatné Darovat předplatné

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů z nejrůznějších oblastí zájmu, které mohou pomoci vyřešit každodenní problémy! Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby magazín. Je jakýmsi fórem kutilů a zahrádkářů, na němž si jeho čtenáři vzájemně vyměňují rady, inspirace a nápady z oblasti zahrádkářství, kutilství v dílně a v domácnosti, vaření, zdraví či chovatelství. Pomáhají jim v tom poradenské rubriky renomovaných odborníků z výše uvedených oblastí i odborné články. Receptář také informuje čtenáře o novinkách v pracovních postupech, materiálech a výrobcích.

Naše společnost eviduje pouze fyzické osoby podnikající a právnické osoby.
Objednávky pro soukromé osoby jsou přesměrovány na vydavatele.
Pro bližší informace, změnu či ukončení je třeba se obrátit na e-mail: zakaznik@vyber.cz nebo tel. č. 810 800 020.
 

Receptář 10/2016

Za okny ještě doznívá babí léto, ale podzim už je nezadržitelně tady. S ním samozřejmě sezóna, hub, burčáku a dýní. A také říjnové číslo časopisu Receptář, který se pochopitelně těmto podzimním tématům nemůže vyhnout. Houbám a houbaření jsme se věnovali především v podzimním vydání našeho Receptáře Speciál. V tomto čísle tak dostaly přednost další podzimní plody. Hned čtyři strany jsme věnovali dýním - na stranách 36 - 37 najdete Dýňové inspirace a nechybí ani výběr těch nejlepších dýňových receptů, ty najdete na stranách 60 a 61. Ještě o kousek dál, na straně 84, je pak pro vás připraveno zajímavé povídání o burčáku, který je jedním ze z nejosvědčenějších způsobů jak velmi brzy ochutnat letošní úrodu vína, a pokusit se zhodnotit, jaký to bude ročník. Další šanci budeme mít až na Martina. A jestli vám nějaké hrozny dozrály i na zahrádce, můžete se zkusit pustit i do vlastního burčáku, Receptář v tom samozřejmě poradí.
Možná se ale - stejně jako my v redakci - nechcete léta tak úplně vzdát. Proto jsme pro vás přichystali jeden tip, jak si aspoň trochu léta uschovat na zimu. Je něco lepšího než letní grilování? Ale nebojte, nemusíte v mrazech sedět u grilu. Přichystali jsme pro vás test elektrických grilů, které můžete velmi dobře použít i doma. Ať už v kuchyni nebo třeba na stole v obýváku při posezení s přáteli si můžete tu letní atmosféru aspoň trochu připomenout. Test najdete na stranách 56 až 59 a můžeme prozradit, že výsledky byly skutečně příjemným překvapením.
Jenže, ještě než začne zimní odpočinek, je potřeba připravit zahradu na jaro. Máte pro vás hned několik tipů, nač nezapomenout. Na stranách 18 a 19 si přečtěte o čištění osiva, o nových možnostech roubování zeleniny se dozvíte na stranách 26 a 27, a o tom, jak správě prořezat stromy na straně 30. Na sto stranách časopisu Receptář je toho samozřejmě mnohem více. Pokud nejste předplatiteli, čeká na vás u všech dobrých knihkupců.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
10/2016 29.9.2016 aktuální číslo
11/2016 26.10.2016
12/2016 29.11.2016
1/2017 28.12.2016

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Bonusy k předplatnému časopisu Receptář

Encyklopedie Houby+Atlas hub - dárek k předplatnému časopisu Receptář
platí do 23.10.2016

Encyklopedie Houby+Atlas hub

Pro nové předplatné:Kniha HOUBY je českou encyklopedií, která zahrnuje ucelené informace o houbách, jejich druzích a také příznivých účincích na lidský organismus. Houby léčí astma, snižují hladinu cholesterolu.