Vánoce v kuchyni

Nejlepší čtení na zimu! ... více
titulní strana časopisu Vánoce v kuchyni a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Mladá fronta a.s.

Typy předplatného

Jednotlivý výtisk
29.00 Kč
Objednat Darovat předplatné

Pravděpodobně budete souhlasit s konstatováním, že Vánoce začínají už samotnými přípravami na ně. V okamžiku, kdy po chvilce přemýšlení najdete na půdě krabici s tematickými vykrajovátky, v kuchyni začne opravdová gastronomická alchymie. Ti troufalejší si už při prvním závanu čerstvě upečených perníčků řeknou aspoň o malou ochutnávku, ale většina hospodyněk tento požadavek okamžitě zavrhne, protože věří, že ten správný moment na dráždění předvánočního apetitu ještě nenastal. 
Připravte si letos v průběhu netrpělivého čekání na vytoužené laskominy třeba nepečené kuličky, anebo se rovnou pusťte do přípravy jedlých dárků, které si za peníze nekoupíte, tím je jejich hodnota samozřejmě ještě větší. Přizvěte do kuchyně i děti a užijte si spolu spoustu neopakovatelné zábavy, na kterou možná v jiném období nenacházíte dost času. Svátky přece nejsou jenom návštěvy a dárky, ale také možnost utužovat již existující vztahy, a to zejména ty rodinné. 
Připravili jsme pro vás kompilaci rozmanitých receptů, věříme, že zalahodí věčným klasikům, ale i gurmánům, kteří mají chuť experimentovat. Jestli se rozhodnete trávit Vánoce doma anebo někde jinde, dbejte na to, aby byly nezapomenutelné. A čím jiným si to pojistit, když ne neodolatelnými dobrotami?

Šťastné a veselé Vánoce!

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
Vánoce 2017 24.11.2017 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu