Loving

... více
titulní strana časopisu Loving a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Burda Praha spol. s r.o.

Typy předplatného

Jednotlivý výtisk
129.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Magazín LOVING je titul, který si pro sebe vytváří úplně nový segment - mindstyle, z anglického slova mind, mysl, a snaží se nahlédnout pod povrch věcí. Je zaměřený na širokou čtenářskou skupinu, spíše ženy, ale oslovovat chce i muže. Důraz klade na takzvané millennials, mladé lidi mezi dvacítkou a čtyřicítkou, kteří pracují hlavou a hledají cestu, jak nepodlehnout dnešnímu stresu a tlaku na obrovský výkon, dokonalost. Čtenář nebo čtenářka magazínu LOVING chce porozumět, vidět svět takový jaký je, opravdově, upřímně a najít si vlastní cestu ke spokojenosti.

Srdcem časopisu jsou hluboké, dlouhé a čtivé rozhovory i témata, která se dotýkají vztahů, psychologie, zdraví nebo udržitelného životního stylu. Pevnou součástí jsou také nádherné fotografie a reportáže od vynikajících českých fotografů, stránky o zdravém jídle, kosmetice, sportování, decoru a bydlení, cestování a dalších věcech, které jsou potřebné pro vypínání hlavy nebo aktivní odpočívání.

 

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
1/2017 22.6.2017 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Diskuse je určena pro komunikaci přihlášených zákazníků se společností SEND Předplatné. Přihlaste se pomocí jména a hesla, které jste obdrželi. Přihlašovací údaje najdete také na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému, případně si je můžete nechat zaslat na e-mail zadaný při objednávce.