SOFFA

Magazín o inspiraci, o hledání krásných věcí v každodenním životě a o poskytnutí prostoru pro objevování toho nejlepšího ze světa současného designu. ... více
titulní strana časopisu SOFFA a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: SOFFA, s.r.o.

Typy předplatného

Annual subscription for the Czech Republic
950.00 Kč
Annual subscription within Europe (70 EURO)
1890.00 Kč
Annual subscription outside Europe (87,50 EURO)
2360.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

SOFFA je lifestylový dvouměsíčník, který je především o inspiraci, o hledání krásných věcí v každodenním životě a o poskytnutí prostoru pro objevování toho nejlepšího ze světa současného designu. SOFFA vychází z našeho nadšení pro: design, krásné interiéry, kreativní lidi, cestování, řemeslo a jídlo. Každé číslo magazínu má původní autorský obsah, který představuje nejen stylové interiéry, zajímavá místa, nové DIY nápady, nejlepší recepty, ale i nové produkty či portréty inspirativních lidí.

Každé číslo magazínu je tematicky zaměřeno a představuje originální obsah založený na autorské fotografii a textech. Magazín má 160 stran, vychází v angličtině a je vytištěn na krásném kvalitním papíře Fedrigoni.

První číslo magazínu SOFFA vyšlo online v prosinci 2013. V únoru 2015 vyšlo první tištěné číslo SOFFA. Tištěná verze vychází pouze v angličtině, online a iPad verze v češtině a angličtině.


Aktuální nabídka čísla 19:

OBJEDNEJTE SI ROČNÍ PŘEDPLATNÉ SOFFA NEJPOZDĚJI DO 1. 4. 2017, A DOSTANETE K NĚMU ZÁPISNÍK Z LIMITOVANÉ SÉRIE JAKO DÁREK!

VAŠE PŘEDPLATNÉ ZAČNE S VYDÁNÍM SOFFA 20 /duben 2017/.

LIMITOVANÁ SÉRIE ZÁPISNÍKŮ SOFFA & YOUNG BLOCK

Ve spolupráci s mladou litomyšlskou firmou young_block jsme pro vás připravili limitovanou sérii 100 kusů zápisníků v originálním designu. Zapisujte si své nápady a inspirace, ať vám neuniknou! Formát A5, ruční výroba, linkovaný, 128 stran, gumičky na ukládání poznámek Nabídka platí při objednávce a úhradě od 13. 2. 2017 do 1. 4. 2017 a do vyčerpání zásob. Obdržíte nejbližší možné vydání po úhradě předplatného a s ním zápisník jako dárek.

Podmínky předplatného a bližší informace o udělení souhlasu se zpracováním a užitím vašich osobních údajů najdete na www.shop.soffamag.com.

 

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
19/2017 9.2.2017 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Bonusy k předplatnému časopisu SOFFA

Zápisník - dárek k předplatnému časopisu SOFFA
platí do 1.04.2017

Zápisník

Zápisník SOFFA & YOUNG BLOCK ke každé nové objednávce ročního předplatného až do vyčerpání zásob. Více informací najdete na www.shop.soffamag.com.