Euro

... je dobré vědět ... více
titulní strana časopisu Euro a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Mladá fronta a.s.

Typy předplatného

Studentské roční
1390.00 Kč
Roční bez bonusu
1499.00 Kč
Půlroční se slevou
768.00 Kč
Objednat předplatné Darovat předplatné

Týdeník Euro je nejprodávanějším titulem soustředěným na byznys a byznysmeny v České republice. Tento titul si již od roku 1998 každý týden předplácejí tisíce profesionálů z kategorií Decision Makers a Opinion Makers, kteří rozhodují o prosperitě České republiky, o stomiliardových investicích a milionech pracovních míst. Pro tyto čtenáře je týdeník Euro jediným specializovaným týdeníkem typu B2B na domácím trhu. Týdeník Euro a deník E15 spustily nový webový pořad Euro E15 TV.

Týdeník Euro investigativně zkoumá procesy uvnitř firem a záměry jejich vlastníků a manažerů. Tyto rozhodovací procesy jsou pak zachycovány v téměř reálném čase a na základě exkluzivních informací.

Týdeník Euro je mediálním partnerem řady prestižních projektů z oblasti kultury, sportu, byznysu, samozřejmostí jsou i charitativní aktivity. Za všechny jmenujme vyhlášení soutěže Podnikatel roku či Banka roku.

Týdeník Euro je pro čtenáře k dispozici také pro tablety, v elektronické distribuci dokonce o den dříve než na stáncích.

 

 

Servis předplatného tohoto titulu nezajišťuje SEND předplatné. Pro objednání předplatného využijte odkaz na on-line formulář níže. Pro jiné možnosti objednání předplatného, dotazy k distribuci a ostatní podněty kontaktujte, prosím, vydavatele titulu.

Kontakt na vydavatele: mladafronta@predplatne.cz , bezplatná linka 800 248 248

 

Podmínky po studentské předplatné:

Studentské roční předplatné se vztahuje pro držitele karet ISIC,ITIC. Pro využití této slevy je nutné do poznámky uvést sleva na kartu ISIC/ALIVE/ITIC a číslo platné karty. Pokud nebude uvedeno číslo aktivní karty nebude objednávka zpracována. Nabídka platí pouze pro nové předplatitele.

Kód akce EURO 3017 platí od 24.7.2017 do 30.7.2017.    Voucher na nákup letenek na www.trip.market  v hodnotě 2000 Kč. Poukaz uplatníte na nákup libovolných letenek na webu www.trip.market. Využijte poukaz při objednávce a její celková cena se sníží o 2 000 Kč. Poukaz můžete uplatnit (to znamená letenky objednávat) do 31. 12. 2017.

 

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Bonusy k předplatnému časopisu Euro

platí do 27.08.2017

EURO 3417

Zvýhodněné předplatné EURO s 38% slevou za 1499,-

EURO EP17 EURO+digi verze - dárek k předplatnému časopisu Euro
platí do 31.12.2017

EURO EP17 EURO+digi verze

Roční předplatné EURO + elektronická verze zdarma.