Chip speciál

Chip speciál ... více
titulní strana časopisu Chip speciál a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Burda International CZ s.r.o.

Typy vydání

Objednat

Objednávky speciálů časopisu Chip prosím provádějte zde: CHIP SPECIÁL


Chip Speciál: Android kompletní průvodce (Všechno, co potřebujete vědět o Androidu)

Cena: 199 Kč

Pod hlavičkou časopisu Chip vyšla na konci října knížka Android - kompletní průvodce pro každého uživatele. Tato publikace vám na 96 stránkách formátu A4 představuje nejrozšířenější mobilní operační systém. Najdete zde rady a doporučení, jak si vybrat vhodný chytrý telefon nebo tablet, recenze šestnácti konkrétních modelů a tipy na vhodné příslušenství k telefonům a tabletům. Začínajícím uživatelům ukážeme, jak tato zařízení ovládat. Prostřednictvím podrobných návodů vás provedeme nastavením přístroje od prvního zapnutí přes uživatelské účty, připojení k internetu a zabezpečení až po prodloužení výdrže baterie. Najdete zde také tipy na 125 nejlepších aplikací a návody na ovládání šestnácti z nich.
Knížku najdete ve vybraných prodejnách tisku a v knihkupectvích a stojí 199 Kč. Za stejnou cenu si ji můžete objednat také on-line na našich stránkách (v tomto případě poštovné platí vydavatel).


Speciál Chipu o Windows 10 provede čtenáře novinkami a vylepšenými funkcemi nejnovějšího operačního systému od Microsoftu. Radí čtenářům s upgradem operačního systému na starších počítačích i se zcela novou instalací Windows 10 do počítačů a tabletů. Windows 10  poběží i ve smartphonech, proto se speciál věnuje také jejich instalaci a používání v mobilních zařízeních. Popisuje základní softwarovou výbavu Windows 10 a nejlepší aplikace z obchodu Windows Store. Nechybí ani přehled aktuálních modelů počítačů, tabletů a smartphonů, vhodných pro instalaci Windows 10, případně již dodávaných s tímto nejnovějším operačním systémem.

<

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
1/NAS a domácí síť 16 22.9.2016 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.