Účetnictví

Odborný časopis Svazu účetních České republiky zaměřený na účetnictví podnikatelů a související daňovou problematiku ... více

Typy předplatného

Roční předplatné 2019 (č. 1-12/2019)
1644.00 Kč
Kompletní ročník 2018
1150.00 Kč
Objednat předplatné Objednat starší čísla Darovat předplatné

Měsíčník zaměřený na účetnictví podnikatelských subjektů a související daňovou problematiku

Časopis je určen účetním, daňovým poradcům, ale také učitelům a studentům. Zaměřuje se zejména na vybraná účetní a daňová témata, která by měla podnikatelským subjektům usnadnit orientaci v účetních a daňových předpisech a zároveň jim pomoci při jejich správné aplikaci v praxi. Věnuje se rovněž otázkám výkonu účetní profese, např. problematice smluvních vztahů upravujících poskytování účetních služeb, odpovědnosti účetních, problematice "praní špinavých peněz" aj. Aktuálně jsou zařazovány i odborné články z oblasti pracovního, občanského či obchodního práva.

Časopis byl založen v roce 1953 a bez přerušení vychází dodnes. Patří mezi nejdéle vydávané časopisy na našem trhu s touto problematikou.

 

SEND Předplatné zajišťuje pouze příjem objednávek pro tento titul. Pro jiné možnosti objednání předplatného, dotazy k distribuci a ostatní podněty kontaktujte, prosíme, vydavatele titulu. Servis předplatného tohoto titulu nezajišťuje SEND Předplatné.

Kontakt na distributora a správce předplatného:

  velkova@ucetni.cz   221 505 403

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.