Receptury dětských pokrmů

PRO KOJENCE, BATOLATA, PŘEDŠKOLNÍ A ŠKOLNÍ DĚTI. VHODNÉ PRO ŠKOLKY, ŠKOLY, DĚTSKÉ SKUPINY, DOMÁCNOSTI. ... více
titulní strana časopisu Receptury dětských pokrmů a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Společnost pro výživu, z.s.

Typy předplatného

Receptury dětských pokrmů (vč. poštovného a balného)
495.00 Kč
Objednat Darovat předplatné

Společnost pro výživu,z.s. ve spolupráci s výživaservisem, s.r.o. vydává první vydání knihy receptů dětských pokrmů vhodných pro kojence, batolata, předškolní a školní děti (250stran).

Autorka: Bc Marieta Balíková, recenzenti: Alena Pařízková NT, MUDr. Petr Tláskal, CSc.Předmluvu Psychologický a výchovný význam stravování v mateřské škole napsala paní
Doc. PhDr. Slávka Fraňková, DrSc.

Kniha zahrnuje obecné informace týkající se výživy dětí časného věku, a dále vlastní receptury. Konkrétně polévky a zavářky, masitá i bezmasá jídla, bezmasé pokrmy slané, bezmasé pokrmy sladké, pokrmy z ryb, pokrmy polomasité, pokrmy z drůbeže, pomazánky, saláty, přílohy.

Z praktických důvodů je každá receptura uvedena na zvláštním listě (viz ukázka na druhé straně) a listy jsou uspořádány do kroužkového bloku. Každá receptura je doplněna propočtem nutričních hodnot v 1 porci pokrmu, což Vám bude velkým pomocníkem při orientaci o plnění výživových doporučení a při sestavování jídelních lístků.

Cena jedné knihy je 430 Kč. Kniha bude odeslána do sedmi dnů od úhrady doporučeně prostřednictvím České pošty. K ceně knihy bude připočteno poštovné a balné ve výši 65 Kč.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
1/2018 14.5.2018 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.