Speciál Mladá fronta

Pomůže Vám uspořádat perfektní grilovačku ... ... více
titulní strana časopisu Speciál Mladá fronta a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Mladá fronta a.s.

SVATBY 2019

Mladá fronta se rozhodla vstoupit nově do oblasti lifestyle titulů se svatební tematikou.

Speciální titul s názvem SVATBY, bude pomáhat snoubencům při přípravách na jejich velký den, ale pomůže se zorientovat také profesionálům v oblasti svatebních příprav - od cateringu, hudby, květinového stylingu, účesů, módních trendů, svatebních fotografů a videí přes ukázky pozvánek anebo zajímavostí, jakým netradičním způsobem lze požádat o ruku. Nebudou chybět také tipy na svatební cestu a přehled VIP svateb.


TRADIČNÍ ČESKÉ ZNAČKY

Speciální "retro" vydání Mladé fronty u příležitosti 100 let založení Československa 
  • Tradiční československé značky a jejich příběhy 
  • Jak se cestovalo dříve a nyní 
  • Hračky 
  • Móda tehdy a dnes 
  • A další zajímavá témata z období 1918 - 2018


GRILOVÁNÍ 2018

Možná jste si právě toto léto umínili získat v kruhu vašich přátel a známých reputaci "gril mistra". Nebo jste tento post již obhájili, a nyní se jen snažíte překonat své už dokonalé recepty? V redakci se totiž domníváme, že prostor na vylepšování se najde vždy. Dovolte nám však připomenout, že uspořádat perfektní grilovačku vyžaduje mnohem více, než jen správně připravené steaky. Důležitá je i schopnost recepty přizpůsobit chutím a preferencím všech pozvaných, i když je možná osobně považujete za "zvláštní". Nezapomínejte proto na nejmenší, kteří si dokáží zahradní párty užít nejlépe s barevnými nanuky v pravačce. A nezlobte se na ně, pokud neocení vaše perfektně opepřené špízy. Osvojte si taky alespoň pár tipů na lehké a nízkokalorické minutky, kterými si určitě získáte sympatie něžného pohlaví nebo originální vegetariánské recepty pro odpůrce masa. A nezapomeňte připravit i něco sladkého za pár minut přímo na rožni, protože ať se děje cokoliv, dezert nesmí chybět. 

Dobrou chuť!


VELIKONOCE 2018

Neuplynulo moc času a už máme opět důvod slavit. Blíží se Velikonoce. Svátky jara. Časově opravdu spadají do tohoto nádherného jarního období.

A tak někdo vyráží do přírody, aby se pokochal její krásou,jiní se soustředí na to, aby doma vytvořili neopakovatelnou sváteční atmosféru. K oslavám patří i pohoštění. Jestli vyznáváte tradice, určitě chcete dospělé koledníky překvapit nezapomenutelnou nadílkou velikonočních specialit na hezky prostřené sváteční tabuli. A to i v tom případě, že vás při šlehání pomlázkou zrovna nešetří. Ale i ti, kteří uznávají modernější způsob koledování, si zaslouží dobrou výslužku. Vsaďte na tu vlastnoručně připravenou, například na jednoduché domácí likéry. Můžete jimi začít pohoštění, anebo ho ukončit. V několikadenním předstihu zkuste připravit i elegantní dorty, pomalu pečené mladé maso či dokonalého velikonočního beránka. To všechno zvládnete velice jednoduše. Dokonce i s dětmi, pro které je pobyt v kuchyni inspirativní, a když je potřeba, rády pomůžou. Zejména při přípravě jarních sladkostí, jejich pastelové barvy děti milují. Jestli vám jarní kuchyně není lhostejná, určitě vyzkoušejte skvělé a šťavnaté mrkvové moučníky anebo vajíčka, která připravíte na pánvi za pár minut. Nakonec, pohoštění nemusí být opulentní, důležité je, aby bylo připraveno s radostí a s chutí.

VESELÉ VELIKONOCE!

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
Svatby 2019 4.1.2019 aktuální číslo
Inspirace Jaro 2019 29.3.2019
Grilování 2019 12.6.2019
Tradiční české značky 2019 25.9.2019
Vánoce 2019 13.11.2019

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.