Loving

... více
titulní strana časopisu Loving a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Burda International CZ s.r.o.

Typy předplatného

Jednotlivý výtisk
129.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Magazín LOVING je titul, který si pro sebe vytváří úplně nový segment - mindstyle, z anglického slova mind, mysl, a snaží se nahlédnout pod povrch věcí. Je zaměřený na širokou čtenářskou skupinu, spíše ženy, ale oslovovat chce i muže. Důraz klade na takzvané millennials, mladé lidi mezi dvacítkou a čtyřicítkou, kteří pracují hlavou a hledají cestu, jak nepodlehnout dnešnímu stresu a tlaku na obrovský výkon, dokonalost. Čtenář nebo čtenářka magazínu LOVING chce porozumět, vidět svět takový jaký je, opravdově, upřímně a najít si vlastní cestu ke spokojenosti.

Srdcem časopisu jsou hluboké, dlouhé a čtivé rozhovory i témata, která se dotýkají vztahů, psychologie, zdraví nebo udržitelného životního stylu. Pevnou součástí jsou také nádherné fotografie a reportáže od vynikajících českých fotografů, stránky o zdravém jídle, kosmetice, sportování, decoru a bydlení, cestování a dalších věcech, které jsou potřebné pro vypínání hlavy nebo aktivní odpočívání.

 

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
1/2017 22.6.2017 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.