Loving

... více
titulní strana časopisu Loving a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Burda International CZ s.r.o.

Typy předplatného

Jednotlivý výtisk
129.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné
Tisknout vánoční dárkový certifikát

Magazín LOVING je titul, který si pro sebe vytváří úplně nový segment - mindstyle, z anglického slova mind, mysl, a snaží se nahlédnout pod povrch věcí. Je zaměřený na širokou čtenářskou skupinu, spíše ženy, ale oslovovat chce i muže. Důraz klade na takzvané millennials, mladé lidi mezi dvacítkou a čtyřicítkou, kteří pracují hlavou a hledají cestu, jak nepodlehnout dnešnímu stresu a tlaku na obrovský výkon, dokonalost. Čtenář nebo čtenářka magazínu LOVING chce porozumět, vidět svět takový jaký je, opravdově, upřímně a najít si vlastní cestu ke spokojenosti.

Srdcem časopisu jsou hluboké, dlouhé a čtivé rozhovory i témata, která se dotýkají vztahů, psychologie, zdraví nebo udržitelného životního stylu. Pevnou součástí jsou také nádherné fotografie a reportáže od vynikajících českých fotografů, stránky o zdravém jídle, kosmetice, sportování, decoru a bydlení, cestování a dalších věcech, které jsou potřebné pro vypínání hlavy nebo aktivní odpočívání.

 

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
1/2017 22.6.2017 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.