MAFRA speciál

... více
titulní strana časopisu MAFRA speciál a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: MAFRA Print, a.s.

Policie Modrava
Na 120 stranách popisuje celkem deset významných šumavských lokalit, do kterých byly zasazeny jednotlivé díly oblíbeného seriálu. Každá z kapitol začíná krátkou anotací krimi příběhu a vrací tak čtenáře na místo činu. Časopis se věnuje také televizním hrdinům včetně režiséra seriálu pana Soukupa a jejich vztahu k Šumavě. Čtenáře určitě zamrazí při četbě skutečných krimi případů, které se na území Šumavy staly. Pozornost přilákají také již neexistující místa v kapitole Šumava zmizelá.

První republika
Stostránkový časopis se věnuje nejenom výpravnému seriálu První republika, jeho hrdinům, hereckým představitelům a tvůrcům, ale také samotné době, v níž se děj odehrává v noblesním prostředí vyšší společnosti za první republiky. Prozradí, jak vypadala a jak se vedla domácnost, jak se ženy oblékaly, líčily, jaké účesy byly moderní. Čtenáři se seznámí s jednotlivými postavami ságy, vývojem jejich osobností od první série. V původních rozhovorech s herci se dozví, jak vnímají své hrdiny a co mají s jejich charaktery společného.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
2/Kuchařka - Rytmus života 18 10.4.2018 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.