Ahoj, tady Fifi

Nový speciál pro malé slečny. ... více
titulní strana časopisu Ahoj, tady Fifi a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Čtyřlístek spol. s r.o.

Typy předplatného

Roční
156.00 Kč
Objednat předplatné Darovat předplatné

Ahoj, tady Fifi, je nový speciál pro malé slečny. Užij si dobrodružné cesty s novým časopisem, kterým tě bude provázet Fifinka ze seriálu Čtyřlístek! S Fifinkou prožiješ komiksové dobrodružství a dozvíš se novinky ze světa hudby a filmu. Čekají tě hádanky a doplňovačky, které ti zpříjemní volno. Přečteš si zajímavosti ze světa zvířat a populární hudby. V časopise najdeš i recepty a poradíme ti, jak vyrobit dárek pro sebe, kamarádky i maminku. Navíc dárek a dva nádherné plakáty!

Milé holčičky! Právě vyšlo nové číslo speciálu AHOJ, TADY FIFI! Tématem čísla je tentokrát vaření, seznámíte se s kuchyní celého světa. Dále se můžete těšit na komiks se Čtyřlístkem, který si poradí se skřítkem Škodíkem. Dozvíte se také, kam se vydat v létě na výlet, či něco ze života border kolie. V rozhovoru se Vám představí skupina Slza. Dále Vás čekají oblíbené Tritonky a množství rébusů a hádanek.

Servis předplatného tohoto titulu nezajišťuje SEND předplatné.
Pro objednání předplatného využijte on-line formulář na těchto stránkách.
Pro jiné možnosti objednání předplatného, dotazy k distribuci
a ostatní podněty kontaktujte vydavatele titulu.

Kontakt na vydavatele: Veronika Součková, eshop@ctyrlistek.cz


ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
2/2017 6.4.2017 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.