Ano, šéfe!

Časopis přináší značnou dávku emocí a kulinárních zážitků. ... více
titulní strana časopisu Ano, šéfe! a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Bauer Media v.o.s.

Typy předplatného

2 čísla (3/18 a 4/18)
90.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Objednat starší čísla Darovat předplatné

Časopis Ano, šéfe! přináší značnou dávku emocí a kulinárních zážitků pro všechny příznivce pořadů se Zdeňkem Pohlreichem, milovníky dobrého jídla a pití, kteří se chtějí bavit nad "hláškami" Zdeňka Pohlreicha a zároveň očekávají ověřené gastronomické tipy.  

Čtenáři se mohou těšit na zajímavé fotoreportáže z vybraných restaurací, které úspěšně prošly pořadem Ano, šéfe! a získaly ocenění v podobě samolepky s hvězdičkou od uznávaného kulinárního experta Zdeňka Pohlreicha. Nebudou chybět ani tipy redakce na zajímavosti z okolí jednotlivých restaurací a nápady na výlety. Časopis je doplněn třemi sezónními kulinárními tématy, která jsou plná skvělých receptů a lákavých fotografií pokrmů. Časopis Ano, šéfe! je také prvním interaktivním titulem. U každé z restaurací mohou čtenáři prostřednictvím QR kódu zhlédnout sestřih vybraných pasáží pořadu na mobilním telefonu. Časopis čerpá z televizních pořadů FTV Prima "Ano, šéfe!", "Teď vaří šéf", "Rozpal to, šéfe" a "Šéf na grilu", dále pak z časopisu PRIMA FRESH, Kuchařek Zdeňka Pohlreicha a dalších materiálů.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
2/2018 12.6.2018 aktuální číslo
3/2018 11.9.2018

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.