Zdravotnické noviny pro nelékaře (A 11)

Odborný týdeník pro oblast zdravotnictví a sociální péče. ... více
titulní strana časopisu Zdravotnické noviny pro nelékaře (A 11) a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: A 11 s.r.o.

Vydávání titulu je ukončeno k 31. 12. 2018

Nově lze objednat titul pro odborníky - PROFI Medicína


Odborný týdeník pro oblast zdravotnictví a sociální péče.

Jediné odborné zdravotnické noviny s tradicí již od roku 1952. Součástí Zdravotnických novin jsou mimořádné přílohy určené pro sestry i pacienty.

Základní pilíře Zdravotnických novin:

Odbornost - je základním synonymem týdeníku, garantovaná úzkou spoluprací s předními odborníky, odbornými společnostmi, zdravotními zařízeními, pojišťovnami a dalšími profesními institucemi napříč zdravotnickým segmentem.

Nezávislost - smlouva o zapůjčení licence jednoznačně garantuje nezávislost a znemožňuje jakékoli tlaky na způsob interpretace a objektivitu či pravdivost vyznění zpráv ze strany politických, obchodních i zájmových skupin.

Korektnost - je základním principem od historie a v současném vydávání na ni hodlá navázat i faktická pravdivost a vyváženost v rámci odborných témat.

Spolupráce - základním principem je, stejně jako v historii, úzká spolupráce s předními odborníky, odbornými společnostmi, zdravotnickými zařízeními, pojišťovnami a dalšími profesními institucemi napříč zdravotnickým segmentem.

Srozumitelnost - Zdravotnické noviny kladou vysoký důraz na zpracovávání odborných témat srozumitelným způsobem i ve vztahu k laické veřejnosti, pochopitelně za zachování vysoké odborné kvality. To znamená, že s odbornými tématy se budou moci seznámit kromě lékařů i pacienti a ostatní laická veřejnost.

Vydavatel: A 11 s.r.o. (www.a11.cz)

Web titulu: www.zdravky.eu

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
50/2018 7.12.2018 aktuální číslo
51-52/2018 14.12.2018

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.