SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Creative Amos

Časopis pro kreativní tvorbu. ... více
titulní strana Creative Amos

Vydavatel:

Typy předplatného

Roční akce
198.00 Kč
Dvouleté akce
396.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Creative Amos je jedinečný časopis pro Vaši kreativní práci. Obsahuje více než 20 originálních nápadů na výrobu jednoduchých i složitějších výrobků s jejich pracovními postupy. U každého z nápadů naleznete seznam věcí, které budete k výrobě potřebovat, podrobný popis pracovního postupu krok za krokem a spoustu ilustračních fotografií.

Časopis dále obsahuje zajímavé články a reportáže z umělecké oblasti a také něco málo z historie tvoření. A co všechno si podle Tvořivého Amose můžete vyrobit? Od jednoduchých výrobků a dekorací z papíru a lepenky, přes výrobu svíček, figurek a postaviček z nejrůznějších materiálů, až po složitější sádrové či keramické mozaiky.

Chcete si vyrobit svůj vlastní ruční papír, zkusit batikování či malovat na hedvábí? Podle našeho návodu to pro Vás jistě nebude žádný problém. Stačí trocha šikovnosti a fantazie a pod Vašima rukama budou vznikat krásná a originální umělecká dílka použitelná jako bytový doplněk či zajímavé dárečky pro vaše blízké.

Tvořivý Amos je časopis pro celou Vaši rodinu. Děti se z něj mohou naučit rozvíjet své schopnosti, rodiče zase využít některé výrobky pro originální a praktické zkrášlení svého domova.


Starší čísla můžete objednat přímo na stránkách vydavatele www.tvorivyamos.cz, kde najdete i podrobnější informace k jednotlivým číslům.

Pro objednávky více čísel nebo komplikovanější objednávky využijte prosím naši emailovou adresu send@send.cz případně volejte na telefon 225 985 225:V letošním roce 2014 slavíme 10. výročí vzniku edice Tvořivý AMOS a proto jsme se rozhodli nadělit Vám dárek v podobě slev na předplatné našich časopisů. Využijte našich slev třeba k obdarování Vašich tvořivých přátel.

Creative AMOS
- původní cena 276,- Kč/rok cena po slevě 198,-Kč/rok
- původní cena 530,-Kč/ 2 roky cena po slevě 396,-Kč/2 roky


 

ČísloDatum vydání
1/2014 3.3.2014 aktuální číslo

Přidat příspěvek