Sféra

Časopis o zdraví a alternativní medicíně. ... více
titulní strana časopisu Sféra a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Diochi, spol. s r.o.

Typy předplatného

Roční 6 čísel
240.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Časopis Sféra, který je na trhu již dvanáct let, vychází v novém moderním formátu a obsahem vyšel vstříc přáním svých čtenářům. Má rozšířený počet stran, nyní již na 60, i nové nápadité grafické zpracování.

Časopis učí porozumění vlastnímu tělu a vrací se k dávno známé pravdě, že příroda léčí. Poutavé články o osobním rozvoji pomáhají hledat cestu k pocitu příjemně prožitých dnů a dobře odvedené práce. Vše souvisí se vším a hvězdy mají zásadní místo. Astrologové radí, čemu se den po dni věnovat a čeho se vyvarovat. Žijte v radosti a ve zdraví!

Sféra je časopis, který se vám každý měsíc stane inspirací k radostnému životu ve zdraví a spokojenosti. Přináší moderní informace o celostní medicíně, zdravé stravě, osobním rozvoji. Ve Sféře na vás čeká i aktuální horoskop pro jednotlivé dny.

Časopis Sféra vydává společnost DIOCHI, s.r.o., která patří mezi přední výrobce přírodních bioinformačních přípravků pozitivně působících na lidský organismus. DIOCHI, s.r.o. již od roku 2003 propaguje zdravý životní styl a učí, jak pomoci sám sobě. Výrobky Diochi jsou pro své kvality uznávány jak v České republice, tak v zahraničí, kde získaly řadu významných ocenění.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
5-6/2018 24.4.2018 aktuální číslo
7-8/2018 25.6.2018
9-10/2018 27.8.2018
11-12/2018 29.10.2018

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Diskuse je určena pro komunikaci přihlášených zákazníků se společností SEND Předplatné. Přihlaste se pomocí jména a hesla, které jste obdrželi. Přihlašovací údaje najdete také na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému, případně si je můžete nechat zaslat na e-mail zadaný při objednávce.

Bonusy k předplatnému časopisu Sféra

Moudrost pokojného bojovníka - dárek k předplatnému časopisu Sféra
platí od 24.04.2018

Moudrost pokojného bojovníka

Dárek pro nové předplatitele: kniha Moudrost pokojného bojovníka Světla