Zeměměřič

Časopis o geodézii, kartografii, GIS, GPS a katastru nemovitostí. ... více

Typy předplatného

Roční (3 čísla+3 zdarma)
397.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Zeměměřič je časopis o geodézii, katastru nemovitostí, pozemkových úpravách, kartografii, fotogrammetrii, dálkovém průzkumu Země, geografických informačních systémech - GIS, přesném určování polohy pomocí GNSS/GPS, legislativě a technologických novinkách.

Tento odborný dvouměsíčník vychází od roku 1994 v nákladu 2 000 až 3 500 ks. Cílovou skupinou jsou geodetické, kartografické a fotogrammetrické firmy, úřady rezortu Českého úřadu zeměměřického a katastrálního (katastrální úřady, zeměměřické a katastrální inspektoráty a Zeměměřický úřad), okresní pozemkové úřady, některá ministerstva, městské a obecní úřady, stavební a projekční firmy, realitní a advokátní kanceláře, soudní znalci střední a vysoké odborné školy, studenti a pedagogové. Distribuce probíhá v ČR a SR.

www.zememeric.cz

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
5-6/2018 5.6.2018 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Diskuse je určena pro komunikaci přihlášených zákazníků se společností SEND Předplatné. Přihlaste se pomocí jména a hesla, které jste obdrželi. Přihlašovací údaje najdete také na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému, případně si je můžete nechat zaslat na e-mail zadaný při objednávce.