SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Easyriders

České vydání kultovního amerického časopisu o motocyklech... ... více

Typy předplatného

Dvouleté
1398.00 Kč
Starší čísla roku 2013
99.00 Kč
Starší čísla do roku 2012
49.00 Kč
Roční
699.00 Kč
Starší číslo roku 2014 a 2015
129.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Slavný časopis pro příznivce jedné stopy konečně v českém jazyce. Každý předplatitel se automaticky stává členem klubu Easyriders.

V případě zájmu o starší čísla nás prosím kontaktujte e-mailem na adrese: adela@send.cz. K dostání máme všechna starší čísla.

České vydání kultovního amerického časopisu o motocyklech Easyriders Vám odhalí svět výjimečných a exkluzivních motocyklů - chopperů, customů, motocyklů stavěných na zakázku. Dozvíte se o novinkách z Ameriky, Evropy, Čech i Slovenska, zajímavé technické informace, rozhovory se zajímavými osobnostmi a spoustu dalšího. Časopis je okořeněn fotografiemi krásných dívek, protože krása žen a výjimečných motocyklů k sobě neodmyslitelně patří. Easyriders je symbolem originality, svobody a nespoutanosti, v USA vychází již 40 let. Vychází jako dvouměsíčník, 6x ročně. Každý předplatitel se automaticky stává členem klubu Easyriders.

Předplaťte si časopis Easyriders na dva roky a získejte k němu dárek: originální triko Easyriders. Akce platí pro nové i prodlužující objednávky dvouletého předplatného došlé do 31.12.2014.

Nezapomeňte do objednávky nebo na náš email send@send uvést velikost trika, kterou chcete zaslat.
 

ČísloDatum odeslání
zima 2015 30.12.2015 aktuální číslo

Přidat příspěvek