SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Easyriders

České vydání kultovního amerického časopisu o motocyklech... ... více

Typy předplatného

Dvouleté
1398.00 Kč
Roční
699.00 Kč
Starší čísla do roku 2011
87.00 Kč
Starší číslo od roku 2012
129.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Slavný časopis pro příznivce jedné stopy konečně v českém jazyce. Každý předplatitel se automaticky stává členem klubu Easyriders.

V případě zájmu o starší čísla nás prosím kontaktujte e-mailem na adrese: adela@send.cz. K dostání máme všechna starší čísla.

České vydání kultovního amerického časopisu o motocyklech Easyriders Vám odhalí svět výjimečných a exkluzivních motocyklů - chopperů, customů, motocyklů stavěných na zakázku. Dozvíte se o novinkách z Ameriky, Evropy, Čech i Slovenska, zajímavé technické informace, rozhovory se zajímavými osobnostmi a spoustu dalšího. Časopis je okořeněn fotografiemi krásných dívek, protože krása žen a výjimečných motocyklů k sobě neodmyslitelně patří. Easyriders je symbolem originality, svobody a nespoutanosti, v USA vychází již 40 let. Vychází jako dvouměsíčník, 6x ročně. Každý předplatitel se automaticky stává členem klubu Easyriders.

Předplaťte si časopis Easyriders na dva roky a získejte k němu dárek: originální triko Easyriders. Akce platí pro nové i prodlužující objednávky dvouletého předplatného došlé do 31.12.2014.

Nezapomeňte do objednávky nebo na náš email send@send uvést velikost trika, kterou chcete zaslat.
 

ČísloDatum odeslání
podzim 2015 20.11.2015 aktuální číslo
zima 2015 29.12.2015

Přidat příspěvek