Vital

70 stran zkušeností a inspirace pro čtenáře, kterým nestačí povrchní informace. ... více
titulní strana časopisu Vital a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Elpida, o.p.s.

Typy předplatného

Roční
276.00 Kč
Dvouleté
552.00 Kč
Slovensko
14.00 EUR
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Časopis VITAL, to je 70 stran zkušeností a inspirace. Vychází od roku 2007 jako čtvrtletník. Vydali jsme tedy už na 40 čísel, ve kterých jsme Vám zprostředkovali setkání s významnými českými osobnostmi (Arnošt Lustig, Ivan Klíma, Pavel Kohout, Václav Havel, Petr Nárožný, Eva Jiřičná, Jitka Molavcová, Jiří Suchý, Jiří Stránský, Dana Zátopková a další).

Vital přináší rozhovory a témata, která si jinde nepřečtete. Našimi autory jsou skvělí čeští novináři, spisovatelé, historici, sociologové, ekonomové aj. Spolu s nimi pro vás s láskou připravujeme to nejlepší ke čtení. Píšeme o lidech, historii, kultuře, zdraví, vaření i bydlení. V pravidelných rubrikách se můžete těšit na fejeton Rudolfa Křesťana, hudební tipy Jiřího Černého či rubriku Retro od autora rozhlasových Dobrých rán Karla Tejkala.

Vital je výjimečný časopis, podobný v České republice není. Tím, že ho nevydává žádné velké vydavatelství, ale i tím, že jsou pro nás hlavními hvězdami lidé nad 50 let. O těch píšeme a ti nás také čtou. Budeme moc rádi, když se k nim přidáte i Vy. vitalplus.org

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
1/2018 8.3.2018 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu