SOFFA Česky

Magazín o inspiraci, o hledání krásných věcí v každodenním životě a o poskytnutí prostoru pro objevování toho nejlepšího ze světa současného designu. ... více
titulní strana časopisu SOFFA Česky a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: SOFFA, s.r.o.

Typy předplatného

Roční předplatné po České republice
950.00 Kč
Roční předplatné po Evropě
1890.00 Kč
Roční předplatné mimo Evropu
2360.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

SOFFA je lifestylový dvouměsíčník, který je především o inspiraci, o hledání krásných věcí v každodenním životě a o poskytnutí prostoru pro objevování toho nejlepšího ze světa současného designu. SOFFA vychází z našeho nadšení pro: design, krásné interiéry, kreativní lidi, cestování, řemeslo a jídlo. Každé číslo magazínu má původní autorský obsah, který představuje nejen stylové interiéry, zajímavá místa, nové DIY nápady, nejlepší recepty, ale i nové produkty či portréty inspirativních lidí.

Každé číslo magazínu je tematicky zaměřeno a představuje originální obsah založený na autorské fotografii a textech. Magazín má 160 stran, vychází v češtině nebo v angličtině a je vytištěn na krásném kvalitním papíře PlanoArtŸ.

První číslo magazínu SOFFA vyšlo online v prosinci 2013. V únoru 2015 vyšlo první tištěné číslo SOFFA v anglickém jazyce a od dubna 2017 vychází dvě jazykové verze - česká a anglická.

Podmínky předplatného a bližší informace o udělení souhlasu se zpracováním a užitím vašich osobních údajů najdete na www.shop.soffamag.com.

Dárky za předplatné jsou zasílány po ukončení akce a po úhradě předplatného na adresu plátce.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
22/2017 16.8.2017 aktuální číslo
23/2017 5.10.2017

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Bonusy k předplatnému časopisu SOFFA Česky

NÁRAMEK OD MOOYYY - dárek k předplatnému časopisu SOFFA Česky
platí do 5.10.2017

NÁRAMEK OD MOOYYY

Objednejte si roční předplatné SOFFA nejpozději do 5. 10. 2017 a získejte RUČNĚ VYRÁBĚNÝ NÁRAMEK MADE IN BALI OD MOOYYY (www.mooyyy.cz) V HODNOTĚ 970 Kč jako dárek.