Bitva o Berlín

Postavte si dioráma z kostek! ... více
titulní strana časopisu Bitva o Berlín a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Cobi S.A.

Typy předplatného

č.1 za 69Kč, č.2 za 149 Kč, od č. 3 za
174.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Objednat starší čísla Darovat předplatné

7.12.2017 ==========

Kolekci BITVA O BERLÍN budeme skladovat a posílat do konce února 2018. V březnu 2018 vrátíme zbylé časopisy vydavateli a nebude je již možné objednat.
Zájemcům rádi vystavíme fakturu na více čísel najednou, abyste stihli odebrat čísla, o která máte zájem. V takovém případě nás prosím kontaktujte nebo využijte objednávku starších čísel
http://send.cz/starsi-cisla/1143


Edice Bitva o Berlín Vám názorně přiblíží historii Bitvy o Berlín. Součástí edice jsou kostky COBI, ze kterých si budete moci postavit tanky, děla, obrněné vozy, vozidla, prvky diorámy prezentující bitvu a figurky vojáků. Každý díl edice obsahuje sadu 100 kostek, které jsou plně kompatibilní s ostatními stavebnicemi.

Kolekce celkem obsahuje 50 čísel a její distribuce bude ukončena k 28.2.2018.

Další informace najdete na bitvaoberlin.cz

Edice vychází 1x týdně, předplatitelé dostanou 2x měsíčně zásilku obsahující dvě čísla.

Nabídka předplatného je platná pouze pro odběratele s adresou v České republice.


Výhody pro předplatitele:

Všichni předplatitelé budou mít časopis (od čísla 3) levnější o 25 Kč, než je stánková cena časopisu. Cena na stánku je 199 Kč, předplatitelé hradí pouze 174 Kč
Poštovné hradí vydavatel!
Navíc předplatitelé obdrží tyto exklusivní dárky:

- Plakát tanku T-34 velikosti 70 x 50 cm (obdržíte se 2. zásilkou)
- Podložku pod diorámu o velikosti 119 x 100 cm (obdržíte s 6. zásilkou)
- Unikární figurku maršála Keitela (obdržíte s 11. zásilkou)
- Unikátní figurku maršála Žukova (obdržíte s 21. zásilkou)


Pokyny pro předplacení:

Časopis vychází každý týden. V první zásilce obdržíte dvě čísla, tedy číslo, které jste vyplnili při objednávce (v položce od čísla) a číslo následující. První zásilku vždy zasíláme na dobírku. V balíčku bude rovněž přiložená složenka/faktura pro úhradu následujícího balíčku dvou čísel. Po její úhradě se můžete těšit na další zásilku, která bude opět obsahovat složenku/fakturu na další zásilku a tak dále.


Cena časopisu:

Cena prvního čísla je 69 Kč, cena druhého čísla je 149 Kč, třetí a každé následující číslo stojí pro předplatitele se slevou 174 Kč. Předplatitelé obdrží 2x měsíčně balíček s dvěma čísly kolekce v ceně 348 Kč. Pouze první zásilka pokud bude objednána od čísla 1 tak bude stát 218 Kč a od čísla 2 bude stát 323 Kč.


Starší čísla:

Cena starších čísel je stanovena jednotně na 199 Kč (včetně čísla 1 a čísla 2). Starší čísla můžete objednávat zde: send.cz/starsi-cisla/1143


16.1.2017

Důležité upozornění pro čtenáře kolekce: vydavatel časopisu se rozhodl ukončit vydávání kolekce v českém jazyce číslem 15. Česká edice končí posledním (čtvrtým) dílem raketometu Kaťuša, který tak budou mít všichni čtenáři kompletní.

Kolekci budeme posílat za stejných podmínek všem našim předplatitelům i od čísla 16 a dále - tyto časopisy ale budou psané polským jazykem. Předplatitele, kterým tato změna nevyhovuje, prosíme o zprávu a kolekci ukončíme. Doporučujeme ale polská čísla vyzkoušet, zasílání lze ukončit libovolným číslem.

Číslo 16 a následující už nebudou v prodeji na stánku, ale všichni zájemci mají možnost objednání od libovolného čísla u nás. Časopis Vám bude pravidelně chodit až domů a obdržíte veškeré dárky určené předplatitelům.ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
48/2017 12.1.2018 aktuální číslo

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu