Modrá Crew

Nástupce magazínu Crew! ... více
titulní strana časopisu Modrá Crew a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Nakladatelství CREW s.r.o.

Typy předplatného

4 čísla
795.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Přichází Modrá Crew!
 
Nová komiksová série bude vycházet jednou za čtvrt roku, bude mít přes 100 barevných stránek, na kterých najdete hned buď dvě celá evropská alba, nebo čtyři díly amerického komiksu. Obvykle ve dvou číslech Modré Crwe za sebou vyjde celý komiksový příběh! Pro předplatitele samozřejmě s 20% slevou!
Nejprve vyjdou čtyři díly série Ekho, dobrodružný a krásně namalovaný příběh alternativní verze našeho světa, kde vládne magie. A v další knize představíme podobně znějící řadu Okko, která nás zavádí do samurajského Japonska, kde žijí démoni a jiná monstra... a kterým se probíjí skupina nesourodých hrdinů.
Ale pozor! Hned po vydání první Modré Crwe dostanou předplatitelé možnost vybrat další náplň. Na vybranou budou mít ze tří slavných titulů. Bude se jednat o historický příběh Třetí testament (Le Troisiéme Testament), ve kterém se Šifra mistra Leonarda míchá s Indiana Jonesem a Jménem růže. Tomu bude konkurovat upíří sexy thriller Dravci (Rapaces), s živelnou kresbou divokého Enrika Mariniho. A do třetice je tu i americký komiks (aby měli čtenáři co největší možnost volby) od veleúspěšného Marka Millara. Kingsman: Tajná služba (Secret Service), předloha k stejnojmennému filmu.
Co z těchto často nádherně malovaných komiksů nakonec vyjde? To záleží na předplatitelích.
 
Každý, kdo si objedná předplatné dostane heslo (přijde vám krátce po zaplacení předplatného přímo z redakce Crwe), a s tím se může přihlásit na stránce www.modra.crew.cz. Tam najde jak ukázky z chystaných komiksů, tak další informace o tvůrcích... ale především může poslat svůj hlas komiksu, který ho nejvíce zaujal - a ten komiks, který vyhraje, vyjde v dalších svazcích Modré Crwe.
A počítáme i s návrhy předplatitelů.
Více o předplatném a novém formátu MODRÉ CRWE se dozvíte na webových stránkách www.modra.crew.cz.


ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
5/2017 13.10.2017 aktuální číslo
6/2018 24.1.2018
7/2018 20.4.2018
8/2018 20.7.2018

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu