ŠAMAN MAGAZÍN

Knížky Šaman vás naučí, jak mít svou duši v harmonii s tělem. Šaman rád pomůže. ... více
titulní strana časopisu ŠAMAN MAGAZÍN a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: BYLINKY REVUE s.r.o.

Typy předplatného

6 čísel
495.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

ŠAMAN je magazín o duševní a tělesné harmonii, o nevšedních metodách léčby a uzdravování, tajemných rituálech i dávno zapomenutém učení.

Na krásném papíru a příjemném formátu do ruky najdete vše, co musíte znát o své duši i těle. Naučíte se využívat nové i tradiční způsoby domácího léčení a urovnávat psychickou nepohodu.

---

Dárek v každém vydání, aktuálně sbírejte sérii 12 slovanských ochránců, v každém čísle vychází jeden. Na rozšířené obálce najdete originální ilustraci od výtvarnice Martiny Portové, k vystřižení do vaší sbírky.

Letní dvojčíslo, více obsahu za stejnou cenu! Každé číslo magazínu Šaman je doslova nabité celou řadou zajímavých témat, které vás pohladí po duši a navíc rozšíří vaše obzory.

Co najdete uvnitř?

Témata spojená s fyzickou i duševní harmonií. Věděli jste například, že kresba a písmo může mít blahodárné účinky na naše zdraví? Dozvíte se také o nejlepších technikách proti stresu a o tom, jak docílit kvalitního a zdravého spánku. Podíváme se také na to, jak posílit svou intuici. Chybět nebudou samozřejmě ani témata týkající se záhadného světa šamanů a dávných kultur. Budete si moci přečíst rozhovor se šamanem Xolotem a dozvědět se, k čemu slouží šamanské zpěvy ícaro. Jistě vás zaujme také článek o tajuplném světě Aztéků či precizní medicíně staré Číny.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
9/2017 28.8.2017 aktuální číslo
10/2017 23.10.2017
1/2018 27.12.2018
2/2018 26.2.2018

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu